Účinkující

Pod heslem "ZUBŘANI PRO ZUBŘANY" vystoupí skupiny či jednotlivci, kteří Vám v Zubří jsou určitě známí a v průběhu roku je můžete pravidelně vídat nejen na různých zuberských akcích.
 
Matyáš Juříček - nadaný zuberský zpěvák, který vystupuje vždy se svou kytarou a určitě Vás hned ze startu navnadí na příjemnou vlnu, jelikož zpívá známé písničky a nebrání se ani anglicky zpívaným textům.
Elubic - zuberská skupina, která je tvořena mladými a nadanými hudebníky se Vám představí jako druhá v pořadí a i když jsou poměrně mladí, uvidíte jak si Vás svým zpěvem získají. Původně měli vzniknou pouze na jedno či dvě vystoupení pro benefici, ale nakonec se rozhodli pokračovat a udělali určitě dobře.
Koridor - ostřílení tvrďáci a rockeři, kteří to na pódiu vždy pořádně rozbalí a celé své vystoupení si maximálně užijou. V posledních dnech taky usilovně makají na svém novém CD, aby tak uspokojili své fanoušky a příznivce.
Faraoni - zuberští pohodáři a velcí oblíbenci, jak na jevišti, tak i mimo něj. Ani my jsme je nemohli ve svém programu vynechat, jelikož Vás opět určitě pozitivně naladí a roztančí. Musím je taky pochválit, že po oslovení, zda by na našich oslavách zahráli, vůbec neváhali a potvrdili jsou účast téměř ihned.
Syrová cibule - folková kapela ze Zubří se opět ukáže na scéně. Možná jste v poslední době o nich moc neslyšeli, ale oni stále jsou stále aktivní a vystupují. A taky jsou připraveni Vám na našich oslavách zahrát a zazpívat, tak jak to nejlíp umí.
OK Country - jde sice o skupinu z Valmezu, ale jejich zpěvačka je zubřanka Jindřiška Letáková, a proto se objeví i na oslavách zuberské kopané. Hrají převážně klasickou country muziku, ale občas zabrousí i do folku. V jejich interpretaci zazní dokonce i několik irských písní. V oblasti folku májí také nějaké vlastní texty i s melodiemi, jejichž autorem je jejich kapelník Lojza Krutílek.
DJ eMPea - zuberský DJ, který pravidelně vystupuje na různých akcích nejen v Zubří. Je dokonce i aktivním zuberským hráčem fotbalu. Na akcích se vždy dobře přizpůsobí publiku, a tak od něj uslyšíte určitě to nejlepší ze starších pecek, ale určitě nezapomene ani na mladé a zabrouzdá i do současné hudby. Závěr tak bude patřit pořádné diskotéce.