BRUMOV "B" - FC ZUBŘÍ - 1:2 (1:0)

11.10.2011 17:31

V nezvykle sobotním termínu a na umělém hracím povrchu předvedli hráči Zubří nejlepší výkon na půdě soupeře v dosavadních deseti odehraných kolech. Skvělý zápas odchytal brankář Barabáš, který sice hned ve 2. minutě inkasoval branku, ale po zbytek utkání byl již bezchybný. Do 20. minuty měl domácí celek převahu, ale Barabáš vychytal dvě jasné šance a podržel hratelné manko. Ve 23. minutě se poprvé připomněli hosté hrající bez opory Roberta Jurajdy. Pavlíček se z boku řítil na domácího brankáře, ten míč vyrazil před Pavlicu, ale jeho dorážka skončila těsně vedle. V 31. minutě předvedli hezkou akci Demko s Jaroslavem Mičkalem, dobře hrající Jan Pavlica v jasné pozici střílel slabě gólmanovi do koše. Po přestávce korunovali hosté zlepšený výkon od inkasované branky dokonalým otočením zápasu. Hlavní ofenzivní roli sehrál Karel Drda. V 65. minutě unikl domácím zadákům po vykombinované akci Jaroslava Mičkala – 1:1. Domácí mohli po dvou hrubkách Berky jít opět do vedení, ale hosty držel skvělý brankář. V 83. minutě se po standardní situaci Libora Raždíka opět hlavou neprosadil Jan Pavlica. V 85. minutě střídající Marek Mičkal zkazil gólovou přihrávku na Karla Drdu. Rozhodnutí přišlo v 88. minutě, kdy Pavlíček vyslal neomylně do druhého úniku Drdu a ten doslova vymáchal vybíhajícího domácího brankáře – 1:2.

BRANKY FC ZUBŘÍ: 65. a 88. Karel Drda

SESTAVA FC ZUBŘÍ: Barabáš – Šustáček, Berka, Jiří Raždík, Václav Frňka – Pavlíček, Pavlica, Jaroslav Mičkal, Libor raždík – Demko (80. Marek Mičkal, 90. Lojkásek), Drda