BRUMOV B - FC ZUBŘÍ - 4:2 (3:1)

16.10.2012 14:18

S tak děravou obranou a absencemi (Polách, Petr Majer, Jiří Raždík) nemohli hosté pomýšlet na bodový zisk. K tomu přidali slabou koncovku. V 11. minutě zaostávalo Zubří již o dvě branky a vypadalo to na ručník. Ve 20. minutě se sám před brankářem ocitl Libor Raždík, ale místo technické umístěné střely volil příliš razantní zakončení. V 35. minutě zkolabovala hostující defenzíva potřetí. Naději do druhého poločasu dal Zubří hezkým uvolněním uvnitř pokutového území a následnou přesnou střelou Jasoněk – 3:1. Po přestávce si chtěli domácí hlídat náskok, ale záhy o něj mohli přijít. Obrovské šance postupně spálili Krupa, Pavlíček, Jasoněk a Jurajda. V 65. minutě si s Krupou vyměnil míč Jurajda a přesným lobem z dvaceti metrů snížil na 3:2. V 72. minutě mohl srovnat střídající Lojkásek, ale volil nezkušeně kličku místo přímého zakončení. V 80. minutě nedal ani nadvakrát branku Pavlíček, zvlášť ve druhém případě může litovat, že ze tří kroků netrefil odkrytou branku. V 84. minutě domácí zápas zklidnili čtvrtou brankou do naprosto rozhozené hostující obrany – 4:2.

BRANKY: 40. Jasoněk, 65. Jurajda.

ZUBŘÍ: Barabáš – Viktor Frňka, Tichý, Berka, Pavlica – Pavlíček, Jurajda, Libor Raždík. Michal Majer – Jasoněk (70. Lojkásek), Kru­pa.