DOLNÍ BEČVA - FC ZUBŘÍ - 0:1 (0:2)

14.05.2012 13:46

Dolní Bečvě nebylo nic platné kvantum šancí, které si proti Zubří vypracovala. Její hráči je řešili nefotbalově a navíc v hostující brance čaroval Barabáš. V 15. minutě vytáhl hostující brankář zázračně hlavičku Josefa Vojkůvky ze vzdálenosti pokutového kopu. Zubří bylo velmi efektivní. Ve 24. minutě skórovalo z první vážné akce, kdy tečovaná střela Libora Raždíka skončila za zády bezmocného Aleše Jurajdy – 0:1. Domácí vystupňovali svůj tlak ve druhém poločase na nejvyšší obrátky. V 50. minutě unikal sám na Barabáše Paprskář, ale opět vyšla jako vítěz z tohoto souboje hostující opora. V 55. minutě předvedl typickou valašskou kosu hostující obránce Tichý a po faulu na unikajícího Josefa Vojkůvku viděl červenou kartu. V přesilovce se hosté zaměřili na ubránění svého hubeného náskoku. V 58. minutě přežilo Zubří gólovou hlavičku Vaška. V 82. minutě fauloval netakticky Martinát na brankové čáře Libora Raždíka a navrátilec do sestavy Robert Jurajda upravil z pokutového kopu na 0:2. Nervózní závěr přinesl kohoutí zápasy mezi Adamcem a Liborem Raždíkem. Hostující záložník fauloval domácího stopera, ten to nevydržel a oplácel. Oba rohovníci šli pod sprchy. Na konečné skóre vyhecovaného zápasu to nemělo vliv.

BRANKY: Libor Raždík,Robert Jurajda.

ZUBŘÍ: Barabáš – Polách, Tichý, Jiří Raždík, Václav Frňka – Pavlíček, Ivo Roman, Libor Raždík, Robert Jurajda – Jasoněk, Krupa.