DOLNÍ BEČVA - FC ZUBŘÍ - 1:2 (1:1)

09.10.2012 11:05

Do sestavy Zubří se po dlouhém disciplinárním trestu vrátil hrající trenér Robert Jurajda a hostům to s notnou dávkou štěstí přineslo kýžené tři body. Dolní Bečva bez potrestaného Jaroslava Šeny nenašla ve svém středu střelce. Ve 12. minutě se hosté snad poprvé dostali na soupeřovu hrací polovinu a hned šli do vedení. Po hezké kombinační akci vystřelil z úhlu Pavlíček a před číhajícím Viktorem Frňkou si míč srazil do vlastní branky Stavinoha – 0:1. Vzápětí měl možnost zvýšit Krupa. Zaslouženého vyrovnání se domácí dočkali ve 34. minutě po individuální akci Paprskáře – 1:1. V 36. minutě vyhlavičkoval pokus Josefa Vojkůvky z prázdné branky Tichý. Ve 44. minutě posoudil hlavní rozhodčí kontakt Berky s Josefem Vojkůvkou jako penaltový. Zákrok byl na hraně pokutového území. Kopala se penalta, ale Adamec podtrhl střelecký zmar domácích a nechal vyniknout Barabáše. Po přestávce domácí bušili do hostující hradby, ale platilo nedáš – dostaneš. V 61. minutě zakroutil Robert Jurajda trestný kop tak šikovně, že před Alešem Jurajdou nezištně tečoval míč do sítě Krupa – 1:2. Další šance špatně řešili Josef Vojkůvka s Radkem Maléřem. V 80. minutě je za to mohl potrestat střídající Jasoněk, ale po uvolnění Jurajdou netrefil odkrytou branku. Hostům to v konečném výsledku nevadilo.

BRANKY: 34. Paprskář – 12. Pavlíček, 61. Krupa.
ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Jiří Raždík, Pavlica – Pavlíček (75. Jasoněk), Robert Jurajda, Libor Raždík, Polách – Viktor Frňka (85. Blaško), Kru­pa.