DOLNÍ BEČVA - FC ZUBŘÍ - 2:0 (1:0)

03.10.2013 09:55

Domácí naprosto po zásluze brali všechny body. Zubří podalo špatný výkon a za celé utkání nemělo jedinou brankovou příležitost. Zápas ovlivnila 18. minuta, kdy byl hostující obránce Berka nucen zahrát na brankové čáře vlastní branky rukou a byl za zmaření jasné brankové příležitosti vyloučen. Nařízenou penaltu proměnil Jaroslav Šena – 1:0. Hosté se prezentovali pouze tvrdou hrou, kterou nejvíce odnášel útočník Paprskář, který ani zápas nakonec nedohrál. Ve 28. minutě hasili hosté po rohu další hrozbu branky za překonaným Barabášem. Ve 49. minutě si počkal na centr Paprskáře Balán a upravil na 2:0. A domácí pak rozjeli festival gólovek. Soupeře hodně šetřili. V 60. minutě šel sám na Barabáše Šena. V 65. minutě nedal další tutovku Maléř. V 67. minutě trefil Kozák tyč. V 80. minutě netrefil zblízka prázdnou branku Jurečka. To již domácí hráli také o deseti, když byl po druhé žluté kartě vyloučen Stavinoha, ale na celkový výsledek to nemělo žádný vliv.

SESTAVA ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Jasoněk, Pavlica – Pavlíček, Jurajda, Libor Raždík, Jež (80. Tomáš Majer) – Drda (46. Michal Majer), Krupa (75. Rada).