FC Dolní Bečva - FC ZUBŘÍ - 2:2 (2:1)

07.09.2010 12:55

Na čtyři stovky diváků viděly velmi vypjatý zápas. Body se nakonec dělily, ale oba celky neměly daleko ke všem. Již ve 2. minutě připravil přesným centrem na první tyč úvodní branku Libor Raždík pro Karla Drdu – 0:1. Zubří těžilo ze skvělého úvodu a ve 20. minutě rozjelo rychlou akci v podání Jurajdy a Drdy. Na konci byla přesná střela Viktora Frňky – 0:2. Zaskočení Bečvané se mohli dostat do hry diskutabilním pokutovým kopem, ale ten Vašek v 25. minutě zahodil. Brankář Barabáš svůj tým v tom momentě výrazně podržel. Ve 25. minutě šel pod sprchy Tichý, který má na utkání s Bečvou velkou smůlu. Nebylo to poprvé, co ho ve své fotbalové kariéře nedohrál. V 35. minutě se po nedorozumění hostující obrany trefil Jaroslav Šena – 1:2. V 41. minutě mohlo být vyrovnáno, ale Balán trefil pouze tyč branky Zubří. Hosté po přestávce nedotáhli několik brejků v podání Blaška, Drdy a Frňky. Na stopera musel Jurajda a hostující defenzíva často kolabovala. Bojovnost domácích slavila úspěch v 79. minutě, kdy vyrovnal Jaroslav Šena – 2:2. V 85. minutě neudržel nervy na uzdě Libor Raždík, kterému se nelíbil hrubý faul Kozáka. Zatímco domácí hráč vyšel ze souboje bez úhony, hosté šli do devíti. V 88. minutě nebyl posouzen podobně faul na unikajícího Drdu. Ani Bečva zápas nedohrála v plném počtu. V 89. minutě šel předčasně do kabin po faulu na Frňku Stavinoha. Dělbu bodů ale již nikdo nezměnil.

BRANKY FC ZUBŘÍ : 2. Drda 0:1, 20. Frňka 0:2

zdroj: valasskydenik.cz