FC ZUBŘÍ - BRUMOV B - 2:2 (0:1) na penalty 3:4

31.08.2015 07:59

Fotbalisté Zubří se nechali doma zaskočit kvalitním výkonem rezervy Brumova. Hosté byli v útoku velmi nebezpeční a domácí mohou vděčit svému brankáři Jurkovi, že mají alespoň bodík za prohrané penalty.

„Soupeř byl výborný a my jsme přistoupili k zápasu vlažně. Brumov bude trápit každý tým. My jsme museli brzy střídat, protože byl zraněn Petr Polách. Byl to na něho likvidační zákrok. Hosté nás po zásluze potrestali po nedůrazu stoperů a mohli jsme po chybě Vašuta dostat i druhou branku. Do konce poločasu jsme se přece jen trochu dostali do hry. Po důrazu Krupy hlavičkoval těsně nad Bortl. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně. Do kolen nás nedostalo ani vyloučení Jiřího Raždíka po druhé žluté kartě. Ondřej Vašut vyrovnal a pak Radim Vokáč proměnil penaltu po faulu na vlastní osobu. Hosté ale byli velmi snaživí a Jurka nás držel v naději na tři body. Po rohu jsme však čtyři minuty před koncem inkasovali. Penalty nám nyní nejdou a musíme je potrénovat. Dnes musím zkritizovat rozhodčí, bylo velmi špatní,“ hodnotil zápas trenér Zubří Martin Nerád.-

Sestava Zubří - Jurka – Majer, Polách, Bortl, Frňka – Pavlíček, Jiří Raždík, Libor Raždík, Krupa – Drda, Vokáč. (Střídali - Vašut, Roman)Autor: Martin Němec (www.valasskyfotbal.cz)