FC ZUBŘÍ - BRUMOV B - 2:4 (0:2)

22.05.2012 13:10

Vítězná série Zubří skončila. Hosté jasně ovládli první poločas. Vlažný výkon domácích potrestali dvěma brankami, kdy kompletně chybovala celá obrana v čele s brankářem Barabášem. Navíc si ve 25. minutě obnovil svalové zranění Robert Jurajda, z utkání musel odstoupit a sezona pro něho skončila. Do druhého poločasu nastoupili domácí jako vyměnění, ale chyba Berky je definitivně srazila do kolen – 0:3. Zubří nepolevilo v nátlakové hře, nejzkušenější hráči Jasoněk s Ivo Romanem snížili postupně na rozdíl jediné branky. V 80. minutě mohl domácím zajistit bod Libor Raždík, ale svůj drzý průnik do pokutového území zakončil střelou těsně vedle hostující branky. V 86. minutě inkasovalo Zubří při hře vabank počtvrté, a bylo vymalováno.

BRANKY: 65. Jasoněk, 70. Ivo Roman.

ZUBŘÍ: Barabáš – Berka (88. Lojkásek), Tichý, Jiří Raždík, Václav Frňka – Pavlíček, Libor Raždík, Ivo Roman, Jan Plavica (70. Šustáček) – Jurajda (25. Blaško), Jasoněk.