FC ZUBŘÍ - BRUMOV B - 4:1(1:0)

05.05.2014 22:06

Domácí před zápasem potvrdili, že je hrající manažer Robert Jurajda povede až do konce sezony a pak zvládli důležitou dohrávku, ve které rozhodně nebyli lepším celkem. Do 20. minuty chytil Barabáš fantasticky dvě obří šance hostí a položil základ budoucímu vítězství. Ve 30. minutě vyšla Zubří první vážnější akce zápasu, kdy Drda našel Frňku. Ten obešel brankáře a zavěsil – 1:0. Ve 40. minutě si oba útočníci role prohodili, ale gólovou střelu Drdy vytáhl hostující brankář na tyč, a poté mu míč přišel zpět do náruče. Brumov byl lepším celkem i po přestávce a dočkal se zaslouženého vyrovnání v 55. minutě, kdy Zubří inkasovalo – 1:1. Domácí potřebovali vyhrát a v 58. minutě zůstal po rohovém kopu na druhé straně nehlídaný Jiří Raždík a placírkou poslal Zubří opět do vedení – 2:1. Hosté útočili, domácí dávali další branky. V 75. minutě si rezerva Brumova dala vlastní branku a s nezaslouženým debaklem poslal hosty domů v 82. minutě opět Frňka, který dorazil do sítě výbornou hlavičku střídajícího Jasoňka – 4:1.

BRANKY ZUBŘÍ: 30. a 82. Frňka, 75. vlastní, 58. Jiří Raždík.