FC ZUBŘÍ - DOLNÍ BEČVA - 2:4 (0:2)

07.05.2013 12:28

Bodová série Zubří se zastavila, naopak na Dolní Bečvě jsou takřka zachráněni. Do 35. minuty neproměnili domácí tři šance a do konce poločasu tvrdě za to pykali. V 35. minutě se po rohu dostal k odraženému míči Paprskář – 0:1. Ve 40. minutě se z podobné situace prosadil Roman Maléř – 0:2. Když v 50. minutě se po rohu prosadil střídající Jasoněk, dostali se domácí do zápasu, Jasoněk se radoval i z vyrovnání, ale jeho branka pro ofsajdové postavení neplatila. Krupa ještě napálil tyč Einšpíglovy branky, ale byli to opět produktivní hosté, kteří do otevřené obrany opět odskočili na dvě branky. Nejprve po průniku Josefa Vojkůvky skóroval Roman Maléř, sám Josef Vojkůvka si po pěkné akci spoluhráčů na jeden dotek připsal také gól na 1:4. Zubří stačilo již jen snížit po pěkné střele Jiřího Raždíka do šibenice v 80. minutě na konečných 2:4.

BRANKY ZUBŘÍ : 50. Jasoněk, 80. Jiří Raždík
SESTAVA ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý (70. Lojkásek), Polách, Václav Frňka – Pavlíček, Jiří Raždík, Jurajda (30. Jasoněk), Majer – Viktor Frňka, Krupa (90. Drda).