FC ZUBŘÍ - FC Brumov "B" - 6:0 (2:0)

17.08.2010 12:23

Zubří odehrálo skvělé utkání a dokonale zpacifikovalo posílený celek z Brumova. V 8. minutě se za zády hostující obrany ocitl Frňka, ale nebyl přesný. Poté podržel domácí celek brankář Barabáš a nastartoval k životnímu utkání svého spoluhráče Petra Hejného. Ten se postupně podílel na čtyřech brankách svého celku, jednou jako střelec, třikrát jako asistent. Ve 25. minutě si Hejný efektně narazil s Janem Pavlicou a otevřel skóre – 1:0. V 30. minutě vykombinovalo Zubří míč ve středu pole pro Jurajdu, ten ukázal, že i vyšším věkem je stále rychlým hráčem a bylo to 2:0. První poločas zakončila hlavička Hejného těsně vedle. K domácímu hrdinovi se po přestávce podobně výborným výkonem přidal útočník Karel Drda. Ve 48. minutě zvyšoval po centru Hejného hlavou na 3:0. V 55. minutě opět unikl Hejný, Drdu zblokoval jeden z hostujících obránců, ale odražený míč si našel Frňka – 4:0. V 75. minutě si na standardní situaci Jurajdy naskočil Berka, perfektně se položil do centrovaného míče a debakl byl na světě – 5:0. V 80. minutě roztleskala domácí fanoušky po akci Hejného přesná střela Šustáčka – 6:0. Hosté ve druhém poločase odpadli a do konce zápasu mohli inkasovat i pomyslnou desítku. Pavlíček, Jurajda a Drda však byli k Brumovu shovívaví.

SESTAVA ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Jiří Raždík, Tichý, Šusťáček (85. Demko) – Hejný (69. Pavlíček), Jurajda, Libor Raždík, Pavlica – Frňka (80. Roman), Drda.

(zdroj: valasskydenik.cz)