FC ZUBŘÍ - FC DOLNÍ BEČVA - 4:1 (2:0)

12.04.2011 10:23

Zubří potvrdilo plný bodový zisk z minulého kola z Vizovic. Derby nabídlo neurovnaný fotbal a hlavně hosté se v něm místy věnovali více diskusím s rozhodčím než samotné hře. Úvod měli hosté lepší a hlavně bratrské dvojice Šenů a Vojkůvků řídily ofenzívu Dolní Bečvy. Domácím chyběla opora obranných řad Berka a jeho náhradník Pavlíček se se svou rolí příliš dobře nepopasoval. V 10. minutě chytil Barabáš nebezpečný trestný kop Ladislava Šeny, z dorážky si na něho nepřišel ani Jaroslav Šena. V 15. minutě mohlo jít Zubří do desíti, ale rozhodčí odpustil Jiřímu Raždíkovi druhý faul za žlutou kartu. Ve 25. minutě nastřelil Drda z levé strany prudký míč do pokutového území, Aleš Jurajda vyrazil míč pouze ke Krupovi. Toho ještě vychytal, ale na dorážku Roberta Jurajdy byl krátký – 1:0. V 30. minutě zakombinovali Drda a Liborem Raždíkem a v domácím dresu se prosadila bratrská dvojice. Přesně se trefil Jiří Raždík – 2:0. Do druhého poločasu nastoupil v dresu hostí Kozák a hra Bečvy ožila. V 55. minutě vyrobil hrubku Demko, který namazal Jaroslavu Šenovi a ten pohodlně obstřelil Barabáše – 2:1. V 75. minutě unikal Frňka, obešel i vybíhajícího Aleše Jurajdu, ale ten mu ještě na poslední chvíli sebral míč z kopaček. V 78. minutě uvolnil Robert Jurajda Viktora Frňku a bylo rozhodnuto – 3:1. V 85. minutě pečetil výsledek krásnou individuální akcí Drda – 4:1.

BRANKY: 25. Robert Jurajda, 30. Jiří Raždík, 78. Frňka, 85. Drda – 55. Jaroslav Šena.

zdroj: valasskydenik.cz