FC ZUBŘÍ - HRACHOVEC - 5:0 (1:0)

11.05.2015 08:11

Zubří doma porazilo výrazně Hrachovec. Ten měl tradičně v prvním poločase dost sil. Filgas se vrátil na místo činu, ale v novém dresu neproměnil pokutový kop.
„Horší zápas jsem v celé své trenérské kariéře zatím nekoučoval. Úplně jsme se přizpůsobili hře posledního celku tabulky. Byť jsme vyhráli o pět branek, musím se fanouškům omluvit za náš nedivatelný výkon. Kdyby hosté dali v prvním poločase penaltu, mohlo být s námi zle nedobře,“ neskrýval i po výhře rozčarování domácí trenér Martin Nerád. Domácí měli první šanci, ale Frňka nedal. Pak Barabáš chytil penaltu Filgasovi. Napravil tak chybu obránce Majera. Zápas upadl do podprůměru, ale šance byly. Ondrůšek trefil břevno, Bortl se neprosadil dorážkou. Domácí se přece jen dočkali, Drda nachystal první branku pro Frňku, ten se ještě neprosadil, ale Pavlíček balón do brány dorazil. Hosté sice odstartovali šancí i druhý poločas, ale pak už nestíhali domácím brejkům. Na 2:0 se trefil Frňka a do otevřené obrany se pak opět prosadili Pavlíček a Frňka. Mezitím ještě navyšoval náskok Drda z penalty.

Branky: 23. a 69. Pavlíček, 54. a 77. Frňka, 72. Drda z penalty