FC ZUBŘÍ - HUTISKO - 1:1 (1:1)

11.05.2011 12:23

V Zubří měli jasně lepší hosté vést po prvním poločase o čtyři branky. I když inkasovali po chybě obrany již ve 4. minutě po přesném zásahu Viktora Frňky, další průběh poločasu byl zcela v jejich režii. V domácí brance chytal velký zápas Barabáš. Ten nejprve vychytal Robina Křenka a dvakrát v únicích Šustka. Domácím se zranil Drda a ti se neustále topili v hluboké defenzivě. Na Barabáše si nepřišel ani David Mikulenka, Škopek napálil utěšenou střelou břevno. K vyrovnání pomohla hostům nařízená penalta. Ruka Berky byla přísně posouzena jako zakázaný způsob hry a Šustek konečně prolomil střelecké prokletí – 1:1. Ve druhém poločase domácí i díky podpoře větru hru mírně vyrovnali. Krupa se dvakrát nezhostil role trestajícího laxní přístup hostující defenzivy. Na druhé straně pokračoval souboj Barabáš – Šustek, v kterém neustále vítězil domácí brankář. Střeleckou formu nenašel ani Robin Křenek, a tak paradoxně mohli utkání vyhrát při troše štěstí domácí. V 70. minutě nereagoval Krupa na dorážku při střele Jurajdy a v 75. minutě po ideálním vysunutí od Blaška nedal sólový únik Pavlíček. Domácí museli vzhledem k průběhu utkání brát remízu všemi deseti.

Branka FC Zubří: 4. Viktor Frňka.

zdroj:valasskydenik.cz