FC ZUBŘÍ - KELČ - 2:2 (0:2)

26.05.2014 18:15

Hostující Kanárci začali zápas skvěle. Hned v 1. minutě se sám prosadil Topič – 0:1. Pak se čtyřicet minut hrál fotbal bez šancí, až ve třetí minutě nastavení prvního poločasu vedli hosté o dvě branky. Hrající manažer Robert Jurajda se nejprve divil a pak zkritizoval svého spoluhráče: „Nevím, proč rozhodčí nastavoval v prvním poločase tři minuty, ale my jsme v té poslední dostali gól a musím říct, že po hodně hloupé chybě. Libor Raždík si dělá kličky ve vlastním pokutovém území, toto opravdu není možné!" Lukáš Machač trestal na 0:2 a do kabin šli svěřenci nového trenéra domácích Radka Maliny hodně skleslí. Zkušený trenér přišel do házenkářského města na čtyři zápasy s jasným cílem, zachránit domácí fotbalisty v soutěži! Po přestávce se výkon domácích zlepšil. Hodně k tomu přispěl střídající Jasoněk. Ten vybojoval v 72. minutě přímý kop pro Jurajdu, který vymetl šibenici Kizovy branky – 1:2. V 82. minutě prodloužil Jurajdův trestňák Jasoněk na Drdu, který důrazem zavěsil pod víko – 2:2. Domácí brali bod všemi deseti.

BRANKY: 72. Jurajda, 82. Drda ZUBŘÍ: Barabáš – Petr Majer, Tichý, Berka, Pavlíček – Krupa, Jurajda, Janíček, Libor Raždík – Frňka, Drda. (Střídali: Škrobák, Jasoněk, Michal Majer).