FC ZUBŘÍ - LUKOV - 3:0 (1:0)

14.09.2011 11:35

Zubří zlomilo statistické prokletí proti Lukovu a málo nebezpečného soupeře bez problémů přehrálo. Střel a šancí měli domácí na tři zápasy, ale jejich střelci Jurajda s Drdou se hledají. A tak čest zachraňovali sváteční kanonýři. Ve 2. Minutě přestřelil Jurajda z jedenácti metrů, V 5. minutě unikal po křídle sám Drda, ale zase z toho nic nebylo. V 7. minutě završil úvodní drtivý tlak domácích nastřeleným břevnem Krupa. V 18. minutě se Zubří konečně dočkalo, když Drda unikl a pod sebe našel ideálně naběhnutého Pavlíčka – 1:0. Domácí se uklidnili a do konce poločasu mohl dvakrát skórovat Drda. Pavlíčkovi dokonce zkazil radost až na brankové čáře za překonaného brankáře zastupující obětavý obránce Lukova. Po přestávce zahrozili vydařenými střelami Jurajda s Berkou. Rozhodnutí přineslo až dobré střídání trenéra Neráda. Po minutě na hřišti se trefil Blaško, když mu akci připravili Drda s Jurajdou – 2:0. V 80. minutě uzavřel střelecký účet Drda, který konečně zlomil střelecké prokletí. Za branku může děkovat střídajícímu Poláchovi – 3:0. Zubří se střelecky trápí, le zápas nakonec s přehledem zvládlo.

BRANKY FC ZUBŘÍ: 18. Pavlíček, 78. Blaško, 80. Drda.

SESTAVA FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka (70. Pavlica), Tichý, Jiří Raždík, Šustáček – Pavlíček (75. Polách), Libora Raždík, Jurajda, Krupa – Drda, Ivo Roman (77. Blaško)