FC ZUBŘÍ - NEDAŠOV 2:1 (1:0)

14.09.2010 17:03

Zubří podalo nejhorší výkon v sezoně a s notnou dávkou štěstí ukořistilo všechny body. Bez distancovaných Tichého a Raždíka se domácím rozklížila sestava a ti kdyby neměli výhody pokutových kopů, tak by snad ani v tomto utkání neskórovali. Přitom úvod utkání pro ně vypadal slibně. Do 10. minuty korunovali aktivitu střelami Jurajda s Drdou. Poté se hra vyrovnala. Ve 25. minutě vysunul Blaško rozběhnutého Jana Pavlicu, který akci vyšperkoval na Karla Drdu. Ten si dovolil kličku na hostujícího brankáře Šuráně. Následoval nedovolený zákrok, červená karta a pokutový kop. Specialista na ně Jurajda se nemýlil – 1:0. Vyloučení a hra proti deseti domácím paradoxně uškodila. Soupeř hrozil po přestávce z rychlých protiútoků. Častokrát byl v permanenci Barabáš, který nestačil pouze na jedinou střelu Machače ze 73. minuty. V závěru již tahalo za delší nitky Zubří. Nejprve Roman místo zakončení do odkryté branky volil nesmyslně přihrávku. A v poslední minutě po skvělém průniku Berky vystřelil Blaško. Jeden z hostujících hráčů zahrál v prostoru branky rukou. Tentokrát vyvázl bez červené karty, ale penalta se kopatmusela. Jurajda vysvobodil domácí druhou a vítěznou brankou – 2:1.

BRANKY : 25. Jurajda 1:0, 73. Machač 1:1, 90. Jurajda 2:1.

zdroj: valasskydenik.cz