FC ZUBŘÍ - NEDAŠOV - 3:1 (1:0)

23.04.2013 12:45

V tvrdě hraném utkání se spoustou karet šli Zubřané za životně důležitými třemi body. V 5. minutě sice po standardní situaci tutovku ještě neproměnili, ale v 8. minutě po faulu na Pavlíčka proměnil s přehledem pokutový kop Jurajda – 1:0. Do konce poločasu měli domácí převahu a trefili ještě po rohu břevno a tyčku. Po přestávce se na hřišti ještě více přiostřilo. V 58. minutě usměrnil levou nohou přesně do branky centr Václava Frňky Pavlica – 2:0. V 70. minutě se zdálo být definitivně rozhodnuto po individuální akci Krupy – 3:0. V 85. minutě ale fauloval v pokutovém území Jiří Raždík a byť první střelu z pokutového kopu Barabáš vyrazil, na dorážku Petra Nováka byl krátký – 3:1. Nedašov ještě bojoval, dal i branku na 3:2, ale ta neplatila pro ofsajd.

BRANKY: 8. Jurajda, 58. Pavlica, 70. Krupa – 85. Petr Novák.

ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Polách, Václav Frňka – Pavlíček, Jiří Raždík, Jurajda, Pavlíček – Krupa (88. Jasoněk), Viktor Frňka (70. Blaško).