FC ZUBŘÍ - PODKOPNÁ LHOTA - 0:2 (0:1)

07.06.2012 11:25

Domácí těsně před začátkem utkání napočítali sedm absencí hráčů základní sestavy. Pod dojmem klidného konce sezony sehráli slabé utkání. Fotbalová holomajzna diváky nudila. Hosté toho taky moc nepředvedli a vyhráli ze dvou akcí. Ve 20. minutě mohli jít domácí do vedení, ale Pavlíček svůj únik a na brankáře nezakončil přesně. Ve 25. minutě se hosté krásně z rohu pokutového území trefili do šibenice Barabášovy branky – 0:1. Po přestávce se obraz hry podprůměrného zápasu nezměnil. Zubří mohlo vydolovat bod, kdyby v 80. minutě trefil přesně gólovou hlavičku Jiří Raždík. Rozhodnutí padlo v 87. minutě, kdy se nechal v souboji přehlavičkovat Barabáš, a bylo vymalováno – 0:2.

ZUBŘÍ: Barabáš – Pavlica, Tichý, Berka, Václav Frňka – Lojkásek, Jiří Raždík, Ivo Roman, Pavlíček – Borák, Jasoněk.