FC ZUBŘÍ - PODKOPNÁ LHOTA - 0:4 (0:2)

15.04.2014 10:03

Zubří čeká na jaře na první vstřelenou branku a také bodový zisk. Trenérská židle Martina Matušíka se povážlivě kýve. Do 15. minuty nedali domácí dvě šance a byli za to potrestáni v situaci, kdy reklamovali neodpískaný nedovolený zákrok na druhé straně, který předcházel inkasované brance. Pak předvedli domácí po zbytek poločasu fotbalovou holomajznu a inkasovali ještě podruhé. V 50. minutě mohl vstřelit kontaktní branku Pavlica, ale jeho střelu vytěsnil hostující obránce na tyč. I když hrála Podkopná Lhota od 65. minuty po vyloučení v deseti, poslala nakonec domácí domů s debaklem. V oné minutě byl v jasné brankové příležitosti sražen Pavlíček, ale Drda s Liborem Raždíkem následné přímé kopy v branky nepřetavili. I v oslabení hrozil třetí celek tabulky smrtícími brejky a po jednom z nich si vybojoval pokutový kop, který znamenal vedení 0:3. Nakonec zmar domácích podtrhl Libor Raždík, který si ve vlastním pokutovém území hrál na Maradonu a soupeř toho dokonale využil – 0:4.

ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Frňka, Jiří Raždík, Pavlica – Pavlíček, Libor Raždík, Petr Majer, Šichtář – Drda, Krupa.