FC ZUBŘÍ - SK LUKOV - 1:1 (1:0)

26.10.2010 11:13
Fotbalové Zubří volá po zimní přestávce. Jeho fotbalistům jako by s postupem utkání odcházela forma a výkonnost. Tentokrát doslova darovali bod v domácím utkání Lukovu. Destrukce hostí slavila úspěch. Přitom domácí měli zápas výborně rozehraný. V 17. minutě se krásnou střelou prezentoval Jurajda – 1:0. Jenže poté domácí usnuli na vavřínech. Nedařilo se tvůrci hry Liboru Raždíkovi a v útoku pálil jednu šancí za druhou neskutečně střelecky se trápící se Viktor Frňka. Domácí další branky nepřidali, a tak přišel v 85. minutě zákonitý trest, kdy bránící hosté z ojedinělého útoku trefili nechytatelnou střelou šibenici Barabášovy branky a stanovili konečnou dělbu bodů. BRANKA FC ZUBŘÍ: 17. Jurajda 1:0. SESTAVA FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Jiří Raždík, Tichý, Demko (46. Hejný) – Pavlíček, Jurajda, Libor Raždík, Václav Frňka – Viktor Frňka, Drda. zdroj: valasskydenik.cz