FC ZUBŘÍ - SK PODKOPNÁ LHOTA - 2:0 (1:0)

09.11.2010 11:26

Zubří čekalo, že hosté předvedou zanďoura a budou čekat na chybu. Zápas ale přinesl otevřený fotbal. Podkopná Lhota hrozila po standardních situacích, ale velmi dobře chytající Barabáš se mohl radovat z čistého konta. Vítězství Zubří je vzhledem k počtu vyložených brankových příležitostí velmi chudé. V 7. minutě netrefil Pavlíček zcela odkrytou hostující branku. V 11. minutě se řítil z boku sám na branku Viktor Frňka. V 17. minutě se celá akce zopakovala. Všechny skončily stejným výsledkem. Skórem pohnul až Robert Jurajda. Ten využil v rohu pokutového území zaváhání hostujícího obránce, obral ho o míč a následně byl faulován. Sám si na penaltový puntík postavil míč a nezaváhal – 1:0. První poločas ukončila vydařená střela Drdy, ale náskok Zubří se nezvětšil. Po přestávce domácí brzy své vedení navýšili. V 55. minutě po rohovém kopu rozehrál míč brankář Barabáš na Libora Raždíka, který úchvatným sólem obešel vše, co mu stálo v cestě – 2:0. V následné pětiminutovce šel dvakrát sám na brankáře Jurajda, ale nebylo mu dáno. V závěru se ještě prezentoval věkem dorostence Krupa, jehož hlavičky neměly daleko ke gólovému zápisnému mezi kategorií dospělých.

BRANKY FC ZUBŘÍ: 25. Jurajda 1:0, 55. Libor Raždík 2:0.

SESTAVA FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý (66. Blaško), Jiří Raždík, Václav Frňka – Pavlíček (80. Majer), Drda, Jaroslav Mičkal, Libor Raždík – Jurajda (84. Václav Krupa), Viktor Frňka.

zdroj:valasskydenik.cz