FC ZUBŘÍ - SK VIZOVICE - 2:1 (1:1)

31.08.2010 09:33

Zubří vykazuje v úvodu sezony vynikající formu. Po tuhém boji zdolalo silné Vizovice. Hned v 1. minutě si po pěkné akci Drdy nerozuměli před prázdnou brankou Jurajda s Frňkou a branka z toho nebyla. Hosté trestali hned ve 3. minutě po hezké kombinační akci, kdy byl Barabáš na průstřel bezmocný – 0:1. V 15. minutě zahrozil Blaško a za chvíli na to se domácí zlobili na rozhodčího, že penaltový zákrok vytáhl mimo pokutové území. Ve 20. minutě udělal trenér Nerád rošádu v záloze, kde Jurajdu nahradil Drda a to byl klíčový moment. Jurajda hrozil na hrotu a Drda na svém netradičním a neoblíbeném postu odehrál výborné utkání. V 27. minutě byl v pokutovém území faulován Mičkal a tentokrát už Jurajda výhodu zahrání penalty dostal – 1:1. Hosté hráli pohledný kombinační fotbal, ale pouze po vápno. Po přestávce jako by oba týmy byly spokojeny s bodem a čekalo se na chybu. Domácím přihrál výhru nikdo jiný než Jurajda. V 70. minutě napálil míč z přímého kopu do břevna, ten se k němu dostal zpět a ukázkovým volejem ho napodruhé uklidil k tyči – 2:1. To byl nádherný fotbalový moment. Závěr již patřil domácím a jejich brejkům. Drda, Libor Raždík, Blaško ani Pavlíček již s ukazatelem skóre nepohnuli.

BRANKY FC ZUBŘÍ: 27. Jurajda 1:1, 70. Jurajda 2:1.

SESTAVA FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Jiří Raždík, Tichý, Hejný – Blaško, Mičkal, Jurajda, Libor Raždík – Drda, Frňka (75. Pavlíček).