FC ZUBŘÍ - SK VLACHOVICE - 2:2 (0:0)

15.11.2011 12:14

Domácím v prvním poločase svazovala nohy nutnost naplno bodovat. Hosté agresivním pojetím nepouštěli domácí do šancí. Naopak ve 25. minutě skončil lob na brankáře Barabáše těsně vedle domácí branky. Po hodině hry bylo lepší pojetí Vlachovic odměněno v podobě první branky. Stopeři domácích zůstali vystoupeni hluboko v poli a hostující hráč své sólo na Barabáše proměnil – 0:1. Inkasovaná branka Zubří probudila a domácí začali bojovat. Drda loboval hostujícího brankáře těsně vedle, Jurajda se neprosadil efektní otočkou. V 70. minutě předvedl Robert Jurajda gólové sólo – 1:1. Zubří šlo za třemi body, ale přišlo netaktické vyběhnutí Barabáše a v 75. minutě šly Vlachovice opět do vedení – 1:2. Zubří střídalo a přineslo to ovoce. Střídající Lojkásek naservíroval míč na podnose Jiřímu Raždíkovi, který pronikl do pokutového území a nekompromisně srovnal na 2:2. Zubří na víc nemělo.

BRANKY FC ZUBŘÍ: 70. Jurajda, 83. Jiří Raždík.

SESTAVA FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Blaško, Jiří Raždík, Pavlica (76. Lojkásek) – Pavlíček, Jurajda, Krupa (66. Václav Frňka), Libor Raždík – Viktor Frňka, Drda.