FC ZUBŘÍ - ŠTÍTNÁ n. Vl. - 1:3 (0:2)

01.11.2011 16:02

Zubří i v posledním svém podzimním vystoupení předvedlo směrem dopředu pestrý a snaživý výkon, ale hrubky jednotlivců je srazily do kolen. Do sestavy se vrátil Robert Jurajda, ale k bodům to domácím nepomohlo. Ve 20. minutě potrestali hosté, kteří trpělivě čekali na chybu, první omyl Šustáčka – 0:1. Ve 25. minutě mohl srovnat Libor Raždík, ale trefil pouze břevno hostující branky. Ve 29. minutě po pěkné křídelní akci Pavlíčka nedopravil míč do sítě skluzem Drda. Ve 40. minutě se brankář Barabáš špatně dohodl se svými obránci u centrovaného míče přímo z rohu a bylo to 0:2. Zubří po přestávce svou hru zrychlilo. Jurajda se řítil z boku sám na brankáře, ale hosté i s pomocí neodpískaného faulu tuto šanci přežili. Střely bratrů Libora a Jiřího Raždíkových také neměly daleko k úspěchu. Jenže v 65. minutě zbytečně dozadu přihrával Jaroslav Mičkal, jeho chybu hasil penaltovým zákrokem Šustáček – 0:3. V 75. minutě byla branka Jurajdy po akci Drdy pouze labutí písní Zubří. Jeho hráči se určitě netěší na předehrávané jarní kolo a nejraději už by ulehli k zimnímu spánku. Jejich výsledky v závěru podzimu vůbec nejsou dobré.

Branka FC Zubří : 75. Jurajda

Sestava FC Zubří: Barabáš – Šustáček, Berka, Jiří Raždík, Václav Frňka (70. Blaško) – Pavlíček, Jurajda, Jaroslav Mičkal, Libor Raždík – Krupa (66. Viktor Frňka), Drda