FC ZUBŘÍ - TJ HUTISKO - 1:2 (1:1)

03.04.2012 12:36

Zubří pod vedením nového trenéra Roberta Jurajdy bojovalo, ale o bod se připravilo špatnou koncovkou. Hutisko vedl za výhrou nahrávač Abík.

Premiéra Roberta Jurajdy na trenérské lavičce domácího celku s vedoucím Hutiskem ale nevyšla. Zubří představilo čerstvou posilu do útoku. Petr Jasoněk z Poličné dal nakonec před konkurenční Dolní Bečvou přednost právě Zubří. Uvedl se hned gólem, ale pro zranění utkání nedohrál. Hosté šli do vedení v 19. minutě, kdy předvedl svou první gólovou asistenci v utkání Abík a zakončoval Kalod – 0:1. Ve 35. minutě vyběhl netakticky hostující brankář Horák a zkušený střelec Jasoněk toho dokonale využil a srovnal – 1:1. Hned po přestávce se děly věci. Ve 47. minutě se krásně do šance prodral Krupa, ale trefil pouze tyč Horákovy branky. O minutu později na druhé straně ho napodobil Macíček. Hrál se fotbal ve vysokém tempu a čekalo se na rozhodující moment. Hru záložní řady Hutiska skvěle dirigoval Jaroslav Koláček. V 71. minutě ukázal přesnost přihrávky opět Abík a Petr vstřelil rozhodující branku – 1:2. Domácí by si i bod zasloužili. V závěru měl dvě možnosti stanovit dělbu bodů střídající Blaško. Nejprve po akci Pavlíčka nedal, podruhé si šanci vypracoval sám, ale také jí pohrdl, a tak domácí odešli se sklopenými hlavami.

BRANKA: 35. Jasoněk

ZUBŘÍ: Barabáš – Pavlica, Tichý, Berka, Václav Frňka – Pavlíček, Mičkal, Libor Raždík, Ivo Roman – Jasoněk (70. Blaško), Krupa.