FC ZUBŘÍ - TJ JUŘINKA - 0:2 (0:1)

19.10.2011 12:11

Zubří utkání s posledním celkem tabulky podcenilo. Juřinka v týdnu odvolala trenéra Milana Musila. Jako hlavní trenér byl jmenován Libor Hlavica a jeho asistentem se stal Ivo Šantrůček. A nové koště metlo dobře. Hosté byli bojovnějším celkem. A přiklonilo se k nim nakonec i štěstí. V 5. minutě vyslal Libor Raždík do jasné šance Demka, ale Holáň ukázal, že ho utkání zastihlo v pohodě. V 10. minutě poprvé zahrozili hosté nebezpečnou střelou Kociána. V 19. minutě vychytal Holáň unikajícího Drdu a přišel trest. Kocián otevřel z protiútoku skóre – 0:1. Ve 26. minutě se hodně domácí zlobili na hlavního rozhodčího, že neposoudil jako penaltový zákrok na Drdu. Závěr poločasu, kdy Juřinka po výměně trenéra přehrála bojovnějším výkonem Zubří, patřil domácímu Demkovi, ale ten spálil svou v pořadí druhou i třetí šanci. Ve 49. minutě chtěli domácí červenou kartu a vyloučení pro hostujícího Vaňka, který dle nich zabránil jasné brance hrou rukou v pozici ležícího bránícího hráče. V 60. minutě se z dorážky prosadil opět Kocián – 0:2. V 67. minutě trefil lobující Drda pouze tyč Holáňovy branky. V 69. minutě se neprosadil z jasné pozice Mičkal. Juřinka si zbytek utkání pohlídala.

SESTAVA FC ZUBŘÍ: Barabáš – Pavlíček, Berka, Jiří Raždík, Václav Frňka – Krupa, Mičkal, Pavlica, Libor Raždík – Demko (70. Ivo Roman), Drda.