FC ZUBŘÍ - TJ JUŘINKA - 3:1 (0:0)

11.10.2010 21:31

Zubří zápas rozhodlo v prvních patnácti minutách druhého poločasu. Ve 48. minutě rozběhli Libor Raždík s Drdou akci pro dorážejícího Pavlíčka – 1:0. V 50. minutě se po faulu na Drdu postavil k oblíbené palebné pozici z přímého kopu Jurajda. Jeho levačka umí obstřel bránící zdi protihráčů dokonale – 2:0. V 59. minutě vyhodil dlouhý míč Barabáš na rozběhnutého Libora Raždíka. Ten akci vyšperkoval s Pavlíčkem pro Jurajdu. Ten se v běhu trefil naprosto přesně – 3:0. Utkání bylo poslední půlhodinu rozhodnuté. Zubřané se předháněli v zahazování šancí. Svůj den neměl zejména Viktor Frňka, který zazdil, co se dalo. K němu se přidal i Karel Drda. A tak v závěru udeřili hosté. Domácí zahráli rukou a penaltu proměnil Dan Koleček – 3:1. Za druhý poločas si domácí zasloužili plný bodový zisk.

BRANKY FC Zubří: 48. Pavlíček 1:0, 50. Jurajda 2:0, 59. Jurajda 3:0.