FC ZUBŘÍ - TJ VIDČE - 2:1 (1:1)

15.05.2012 14:39

Dohrávka se hrála ve sváteční úterý a byl to opravdu sváteční fotbal ve valčíkovém tempu. Před krásnou diváckou kulisou více než 300 diváků domácí nastoupili bez pěti hráčů základní sestavy téměř s dorosteneckou obranou, hosté zase postrádali zraněného kanonýra Kramoliše. Do první šance se dral ve 12. minutě Jasoněk, ale slabě vystřelil. To projektily Nerada a Dobeše více zaměstnaly Barabáše. Ve 25. minutě se dvakrát do šance dral mladý Lojkásek, ale Marák skluzem odvrátil na roh. Ve 35. minutě P. Drda přihrál od lajny na Křenka, ten prodloužil na Vašuta, a ten přečíslení vyřešil gólem – 0:1. O minutu později bylo vyrovnáno a podíl na tom měl brankář Petružela. Kličku na útočníka si nedovolí ani Petr Čech. Pavlíček Petruželovi míč lehce sebral, přišel faul a penalta. Jurajda střelou o tyč vyrovnal – 1:1. Druhý poločas začal střelou Romana nad. Potom hlavičkoval Vašut vedle. Rozhodující moment zápasu přišel v 55. minutě. Pavlíček se lehce protáhl kolem Maráka, který nějak zapomněl bránit a sám před Petruželou mířil k tyči – 2:1. Po hodině hry hosté zahráli malou domů brankáři do rukou, nepřímý trestný kop ale poslal Jurajda nad. V závěru se o výsledek strachovaly oba týmy, neboť pravděpodobný scénář zápasu mohl narušit v 82. minutě Vašut. V jasné šanci ale nezpanikařil a poslal míč vedle. Zápas skončil ve všeobecném smíru, jak se sluší na oslavu konce války.

BRANKY: 36. Jurajda, 55. Pavlíček

ZUBŘÍ: Barabáš – O. Šustáček, J. Raždík, Polách, Dlabaja (80. Berka) – Lojkásek, Jurajda, Roman, Pavlíček – Jasoněk, Borák (46. Blaško)