FC ZUBŘÍ - TJ VIDČE - 3:3 (1:1)

09.09.2012 15:42

Domácí se zbavili absencí a dělali si zálusk na tři body. Hosté povolali Dobeše a veterána Radka Mičkala. V 15. minutě však inkasovali, když se ve skrumáži nejlépe orientoval Vašut – 0:1. Ve 40. minutě převedl hezkou individuální akci Jurajda a Jasoněk neměl ze tří metrů problém skórovat – 1:1. V 56. minutě lehce tečoval opět Jasoněk rohový kop Jurajdy – 2:1. Nové rozestavení Zubří 4 – 3 – 3 přinášelo ovoce. V 65. minutě sklepl Jasoněk vysoký míč na Jurajdu, který netradiční pravačkou vymetl šibenici branky Vidče – 3:1. Jenže v 66. minutě zaspali při bránění Majer s Krupou a Milan Drda snížil na 3:2. V 70. minutě fauloval Vladimír Urban Blaška, do role mstitele se následně vtělil Jurajda a za vzájemnou potyčku s Urbanem byli oba hráči vyloučeni. V 90. minutě byla dokonána zpackaný zápas pro domácí. Kramoliš uvolnil Milana Drdu a ten stanovil remízu svou druhou brankou v utkání – 3:3.

BRANKY: 40. a 56. Jasoněk, 65. Jurajda

ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Krupa, Pavlica (80. Majer) – Pavlíček, Jiří Raždík, Libor Raždík – Jurajda, Jasoněk (69. Blaško), Viktor Frňka.