FC ZUBŘÍ - VALAŠSKÉ KLOBOUKY - 2:1 (1:1)

31.08.2011 13:11

Hosté měli v Zubří na zisk bodu. Tomu podřídili taktiku, ale zápas nakonec rozhodl Karel Drda, kterému prospělo zařazení do záložní řady. Spolu s Jiřím Raždíkem, který až na jediný moment uhlídal hrotového útočníka Nikolena, patřili k nejlepší hráčům vítězů. Zubří začalo náporem a hned ve 3. minutě se trefil Ivo Roman po akci Drdy a Libora Raždíka. Domácí se uklidnili a větrali křídelními akcemi hostující obranu. Klobouky ale měly dobře zvládnuté kontry a v 28. minutě zasáhl nejistě míč Pavlica, Barabáš zaváhal s vyběhnutím a Nikolen srovnal na 1:1. Po přestávce měli domácí velkou územní převahu. V 56. minutě trefil aktivní Drda břevno. V 61. minutě mířil tentýž hráč po úniku z křídla těsně vedle. V 78. minutě korunoval Karel Drda povedený zápas vítěznou brankou, když mu akci rozjel Berka a přesně zacentroval Pavlíček – 2:1. Zápas ukončila gólová střela Viktora Frňky, ale hostující brankář čaroval. Potvrzující branka nepřišla, ale tři body zůstaly doma.

BRANKY FC ZUBŘÍ: 3. Ivo Roman, 78. Karel Drda

SESTAVA FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Jurajda, Jiří Raždík, Pavlica – Pavlíček, Libor Raždík, Mičkal, Drda – Viktor Frňka, Ivo Roman.