FC ZUBŘÍ - VALAŠSKÉ KLOBOUKY- 2:3 (1:2)

18.09.2012 16:36

Domácí důležité utkání nezvládli. V 10. minutě si hosté rozebrali jejich defenzivu a osamocený hráč se řítil na Barabáše – 0:1. Ve 28. minutě se zcela nehlídaný hráč Klobouk po rohu jen uklonil a hlavičkoval na 0:2. Ve 40. minutě tečoval pohotově rohový kop Libora Raždíka Viktor Frňka – 1:2. Ve 2. poločase vystupňovali domácí tlak. V 58. minutě předvedl fotbalové myšlení Petr Polách a Libor Raždík svůj nájezd na brankáře bezpečně proměnil – 2:2. Po hodině hry šli hosté do desíti, když přišlo po druhé žluté kartě o jednoho z hráčů. V 61. minutě se poměr sil vyrovnal, když chybu Berky hasil za cenu druhé karty a vyloučení Tichý a hosté z penalty zápas rozhodli. Domácí svazovala herní křeč a po zbytek utkání si žádnou vážnější příležitost na vyrovnání nevytvořili.

Branky: 40. Viktor Frňka, 58. Libor Raždík

ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Blaško, Tichý, Polách – Pavlíček (82. Pavlica), Libor Raždík, Jiří Raždík, Majer – Jasoněk, Viktor Frňka.