FC ZUBŘÍ - VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ - 4:2 (2:1)

18.06.2013 13:16

Zubří potřebovalo tři body jako sůl a bušilo do improvizované obrany hostí. Ta pustila trojici Pavlíček, Jurajda a Krupa do deseti brankových příležitostí a zkušený Zimek v brance hostí se nestačil ohánět a zároveň divit, co domácí střelci dokážou zahodit. Ale přicházely taky branky. Ve 12. minutě se trefil Pavlíček, ve 27. minutě srovnal Vajgl. Do kabin zajistil vedení Zubří Jan Pavlica – 2:1. Byl to i ve druhém poločase ofenzivní fotbal. Jan Vajgl opět srovnal v 76. minutě a šlo se do napínavé koncovky. Hostům se pak zranil Vaculín a na tři obránce zkolabovali. V 84. minutě vstřelil vítěznou branku opět Pavlica a při hře vabank stanovil konečný výsledek utkání Pavlíček – 4:2.

BRANKY: 12. a 87. Pavlíček, 37. a 84. Pavlica

Sestava FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Blaško, Polách, Václav Frňka – Pavlíček, Jiří Raždík, Jurajda, Pavlica (85. Majer) – Krupa, Viktor Frňka (65. Jasoněk).