FC ZUBŘÍ - VLACHOVICE - 2:0 (2:0)

21.09.2015 08:13

Takřka 65 minut hráli doma fotbalisté Zubří proti deseti, ale jako by v přesilovce ztratili fotbalovost a lehkost. Místo, aby soupeře poslali domů s debaklem, na hřišti se zahazováním šancí protrápili k vítězství.

„35 minut jsme hráli fotbal, pak to nestálo za nic. Vyloučení brankáře Bodláka za faul na unikajícího Drdu nám uškodilo. Zbytek zápasu za stavu 2:0 jsme prolajdačili, nedávali jsme šance a měli štěstí, že kvalitní soupeř zápas nezdramatizoval. Při první brance se krásně po faulu na Drdu trefil z přímého kopu Libor Raždík, který ještě během zápasu nedal další šance a trefil i brankovou konstrukci. Měřítko snesla i pěkná branka Karla Drdy, ale pak jsme začali zahazovat šance. Hosté hrozili po rozích a my jsme ztratili lehkost. Měli jsme ve druhém poločase snad šest tutovek, ale Vokáč, Drda, Raždík, Majer nedávali a bylo po fotbale,“ uvedl k utkání trenér Zubří Martin Nerád.

Sestava Zubří: Jurka – Majer, Bortl, Berka, Pavlíček – Krupa, Polách, Libor Raždík, Kalod – Vokáč, Drda. (Střídali: Roman, Jurajda).

 

Autor: Martin Němec (www.valasskyfotbal.cz)