FC ZUBŘÍ - VLACHOVICE - 2:4 (1:2)

25.05.2011 14:06

Až příliš rozdílná byla motivace obou celků získat tři body. Domácí bez Drdy, Mičkala a Demka přistoupili k utkání příliš lehkovážně. To Vlachovice bojující o holé bytí byli jasně lepším celkem. Hned ve 4. minutě bylo na dalších dvacet minut utkání přerušeno pro průtrž mračen. Ve 25. minutě se přímo z rohu prosadil Jurajda – 1:0. Vedoucí branka ale domácím uškodila a otěže utkání převzali hosté, kteří ještě po dvou standardních situacích do poločasu utkání otočili. Po přestávce v 55. minutě přišel zlomový moment utkání. Viktor Frňka po akci Jurajdy v jasné šanci selhala. V protiútoku udělal chybu Tichý a bylo vymalováno – 1:3. V závěru to domácí ještě zkusili, ale za mátožný výkon jim nebylo přáno. V 85. minutě vykřesla jiskru naděje Viktor Frňka po přihrávce Jurajdy – 2:3. Další možnost na vyrovnání si již Zubří nevypracovalo a ve třetí minutě nastavení inkasovalo již nic neřešící čtvrtou branku – 2:4.

Branky FC Zubří: 25. Jurajda, 85. Viktor Frňka

Sestava FC Zubří: Barabáš – Berka, Jiří Raždík, Tichý, Pavlica (75. Polách) – Pavlíček, Jurajda, Libor Raždík, Václav Frňka (70. Majer) – Viktor Frňka, Krupa (46. Blaško)

zdroj:valasskydenik.cz