Futsalisté Zubří jsou nejlepší v okrese !!!

23.02.2013 20:28

Po skončení podzimní části sezóny obvykle fotbalisté vymění kopačky za sálovky a jdou hrát přes zimu futsal, aby se udržovali v kondici.
Zuberský futsalový tým NADACE ZUBŘÍ dosáhl v minulých dnech významného úspěchu, když vyhrál nejvyšší futsalovou soutěž v okrese Vsetín a stali se tak nejlepším futsalovým týmem v tomto okrese.
Soutěž byla rozdělena na 22 soutěžních kol a futsalisté Zubří poznali hořkost porážky pouze ve 4 případech. Celkovou soutěž pak vyhráli naprosto s přehledem o 10 bodů před druhým celkem Tornádem (o tom, že soutěž vyhrají rozhodli už 4 kola před koncem soutěže!! ).
V posledním kole jim pak byl předán pohár pro vítěze a mohly propuknout oslavy tohoto významného úspěchu.