HOVĚZÍ - FC ZUBŘÍ - 0:0

18.06.2013 13:12

Hověžané podruhé v řadě udrželi čisté konto, tentokrát to však na tři body nestačilo. Bezgólový zápas mohla změnit hned první půle. Nejprve po přímém kopu hostů nepříjemně skákavý míč vykopával z malého vápna Kocurek. Poté se k míči dostal Zdeněk Kostka, obhodil posledního hráče a byl sražen, domácí požadovali červenou kartu, Kostka však stihl zakončit a snad i z toho důvodu obdržel stoper hostů pouze napomenutí žlutou kartou. Následně to na druhé straně zkusil Martin Hromada z 25 metrů. Jeho umístěnou šajtli ale Barabáš výtečným zákrokem zneškodnil. Hosty několikrát do nebezpečné šance vedl Frňka, stopeři Juřica s Kocurkem však dnes odvedli dobrou práci. Druhý poločas převážně diktovali tempo Hověžané. Martin Hromada několikrát pálil z dobré pozice, ale velmi nepřesně. Obrovskou šanci měl Blaha, Barabáš však tváří v tvář svůj tým opět podržel. Podobně se prezentoval na druhé straně i Hučík, který vyrazil nebezpečnou střelu z úhlu na roh. V závěru oba týmy vsadily na zkušené matadory. Za Hověžany nastoupil Karel Štrbík starší, za Zubří zase kanonýr Jasoněk. Lépe se prezentoval Štrbík, jeho tvrdá střela ale jen těsně minula branku. Hosté nakonec přece jen mohli zápas přetáhnout na svou stranu. Odvrácený míč od Kocurka zasáhl ofenzivní hráč hostů tak dobře, že trefil tyč domácí svatyně. A když dorážejícího hráče obrana Hověžanů pokryla, musel sudí Skalický ukončit zápas za nerozhodného stavu 0:0.

Sestava FC ZUBŘÍ: Barabáš – Raždík J., Pavlica, Frňka V., Tichý – Polách, Raždík L., Krupa, Pavlíček – Frňka V., Berka (Střídali: Jasoněk, Blaško).