HRACHOVEC - FC ZUBŘÍ - 0:4 (0:2)

30.09.2014 16:23

„Na derby přišlo přes 400 diváků, ale jediným spokojeným byl z naší strany po zápase náš pokladník. Říkal mi, že takovou návštěvu by nám mohlo závidět i divizní Valašské Meziříčí. Ale ani tato radost nepřebila to, že nás Zubří přehrálo v efektivitě. Ne, že bychom měli tak špatnou obranu, když jsme zase dostali hodně branek, ale my góly nedáme a naopak dostaneme krásnou branku z přímého kopu, pak z penalty a sami nedáme. Ve druhém poločase jsme to totálně otevřeli. Hosté nás mohli nadále trestat z brejků. Zápas měl skončit tak 3:6," hodnotil domácí debakl trenér Hrachovce Dušan Janošek.
Zubří šlo do vedení po krásném přímém kopu Libora Raždíka. Pak zahrál rukou Michal Cahlík a Zdeněk Filgas si s penaltou věděl rady. Po přestávce se Filgas trefil potřetí a bylo rozhodnuto. Domácí sice několikrát zahrozili střídajícím Orságem, ale na druhé straně mohli také inkasovat například po šanci Jasoňka.

BRANKY: 36. Libor Raždík, 40. a 51. Filgas, 75. Polách.

ZUBŘÍ: Michal Barabáš – Michal Majer, Berka, Jiří Raždík, Pavlíček – Kamil Barabáš, Libor Raždík, Polách, Krupa – Drda, Filgas. (Střídali: Jasoněk, Pavlica, Mitáš, Tomáš Majer).