HUTISKO B - ZUBŘÍ B - 3:2(0:1)

15.04.2016 16:44

Zubří B vyhrálo dramatický zápas na Hutisku. Přišlo o dvoubrankový náskok, ošklivě se mu zranil Tomáš Majer a nakonec v poslední minutě zápasu rozhodl o třech bodech pro hosty Michal Majer. „Dnes jsme vítězství postavili na našich nejlepších hráčích Michalu Majerovi a Michalu Kuncovi v brance. Posílil nás před zápasem bratr Adama Boruty, který kope za Blšany, Petr, který přišel z Rožnova. Spolu s ním nám fandilo dvacet jeho fanoušků a ti nám pomohli ke třem bodům. My jsme hráli v prvním poločase zakřiknutě, ale branku jsme nedostali a aktivitu soupeře otupil brankou Blabla. Hned po obrátce jsme dali na 0:2. Domácí byli nadále ve hře a po dvou standartkách srovnali. Před koncem se zranil v souboji Tomáš Majer a měl otřes mozku. Osm minut se nehrálo. My jsme to v poslední minutě rozhodli, utrpěli jsme výhru,“ řekl k zápasu trenér Zubří B Václav Novák.