HUTISKO - FC ZUBŘÍ - 1:3 (1:1)

18.06.2013 13:18

Hrálo se prakticky o šest bodů a hosté ze Zubří si vítězstvím zajistili skoro stoprocentní záchranu v soutěži. Ve zbývajících dvou zápasech jim zbývá uhrát jediný bod. Naopak domácím hrozí sestup. V úvodu zápasu byli hosté útočnějším celkem a ve 20. minutě se ujala tečovaná střela Jiřího Raždíka – 0:1. Domácí pak i díky standardním situacím vyrovnali hru a gólem do šatny také stav. Ve 45. minutě po závaru před hostující brankou přišel přesný centr Romana Křenka a gólová hlavička Macíčka – 1:1. Po přestávce to byl boj o rozhodující branku. V 70. minutě se po nedůrazu domácí obrany prosadil střídající Blaško a domácí se z gólového šoku již neprobrali – 1:2. V 75. minutě se do otevřené obrany Hutiska vypravil Pavlíček a potvrdil svou dobrou střeleckou formu z posledních kol – 1:3. V souboji valašských celků byla na jedné straně velká radost, na druhé velký smutek.

BRANKY: 20. Jiří Raždík, 70. Blaško, 75. Pavlíček.
Sestava FC ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý (45. Jurajda), Polách, Václav Frňka (65. Blaško) – Pavlíček, Jiří Raždík, Libor Raždík, Pavlica – Krupa, Viktor Frňka.