JUŘINKA - FC ZUBŘÍ - 2:5 (2:4)

05.11.2013 15:50

Zubří oplývá kvalitou kádru, která neodpovídá současnému postavení na dně tabulky. Hosté přijeli na Juřinku skoro kompletní a na výsledku to bylo znát. Úvod zápasu byl jako z divokého snu. Ve 2. minutě se dělovkou k tyči prosadil Jurajda – 0:1. Ve 4. minutě rychle zareagovali domácí vyrovnáním, hostující obrana tentokrát hodně chybovala, a to potrestal Škařupa – 1:1. V 7. minutě vstřelil zdálky první krásnou branku hostí do domácí šibenice Krupa – 1:2. Ve 20. minutě se otočil s míčem v pokutovém území Jasoněk a neméně krásně jako Krupa trefil domácí svatyni – 1:3. Ve 32. minutě zahrál standardní situaci Jurajda na zadní tyč, kde stál osamocený Berka a hlavou upravil na 1:4. Ve 42. minutě se Juřinka z defenzívy vymanila rychlým kontrem a do poločasu se šlo díky Vavříkovi za stavu 2:4. Další šance domácí v podání Šindelka a Vavříka nevyužili. Hned ve 47. minutě vystřelil hostující Janíček tak šikovně, že napálil tyč a od ní míč putoval celou dráhou brankové čáry. V 55. minutě šel sám na domácí branku Karel Drda, ale nedal. V 65. minutě postupoval sám na domácí branku Pavlíček a v pokutovém území byl nedovoleně zastaven. Mohlo se i vylučovat. Kopala se penalta a tu proměnil Jurajda a stanovil konečný výsledek zápasu na 2:5.

BRANKY: 2. a 65. Jurajda, 7. Krupa, 20. Jasoněk, 32. Berka.

ZUBŘÍ: Barabáš – Berka, Tichý, Pavlica, Frňka – Pavlíček, Jurajda, Janíček, Krupa – Jasoněk (75. Jež), Karel Drda (88. Jiří Drda).