KELČ - FC ZUBŘÍ - 0:0, 4:3 na penalty

12.10.2015 08:41

Zápas Kelč – Zubří branku nepřinesl a v chladném počasí ani svým průběhem diváky příliš nezahřál. Hosté v oslabené sestavě cílili na bezchybnou defenzívu a boj je pro ně výborným počinem.

„Byl to vyrovnaný zápas. Ta remíza po devadesáti minutách seděla. Fotbal to nebyl nic moc, asi jak to dnešní počasí. Zase vděčíme za druhý bod Jirkovi Kizovi, který hostům první dvě penalty chytil a pak si sám proměněním připsal další vítěznou branku. V zápase se urodily asi čtyři brankové příležitosti, po dvou na každé straně. Brankáři byli pozorní,“ uvedl k zápasu hlavní pořadatel Tomáš Volf.
„Měli jsme ze zápasu s druhým celkem tabulky vzhledem k našim četným absencím obavy. Pomohli nám čtyři kluci z rezervy v čele s brankářem Randusem a já jim za to děkuji. Postavili jsme to na dobré defenzívě. Pustili jsme domácí do jedné šance. My jsme měli devět střel na branku, z toho tři dobré přímé kopy. Dnes jsem spokojený,“ dodal trenér Zubří Martin Nerád.

Sestava Zubří: Randus – Petr Majer, Berka, Bortl, Pavlíček – Krupa, Michal Majer, Libor Raždík, Kalod – Drda, Vokáč. (Střídali: Lojkásek, Kocián).


Zdroj: Martin Němec (www.valasskyfotbal.cz)