KELČ - FC ZUBŘÍ - 4:0 (2:0)

15.10.2013 17:22

Marodka Zubří má obří rozměry a tak hosté přijeli bez sedmi hráčů základní sestavy. Navíc v 8. minutě v situaci, která zaváněla ofsajdem, fauloval v jasné brankové příležitosti Jurajda a byl vyloučen. V 18. minutě přetavili Kanárci přesilovku ve vedoucí branku, kdy se po centru Nováka prosadil Petr Minář – 1:0. Ve 40. minutě našel Jaroslav Machač Škařupu – 2:0. Pak se mohli ještě do poločasu dvakrát radovat hosté, ale Pavlíček si ve dvou únicích ani jednou nepřišel na Kyzu. V 58. minutě centroval z brankové čáry Pitrun a prosadil se tentokrát střídající Martin Pastrnek – 3:0. Hosté ožili i v závěru druhého poločasu. Michal Majer trefil z přímého kopu tyč. Poté měl tutovku Krupa, nedal a z brejku trestali domácí počtvrté, kdy se do prázdné branky trefil Topič – 4:0.

ZUBŘÍ: Barabáš – Tomáš Majer, Jurajda, Berka, Michal Majer – Pavlíček, Libor Raždík, Roman, Rada – Krupa, Jež.  (Střídal: Janíček)