LUKOV - FC ZUŘÍ - 1:1 (1:1)

31.05.2011 11:29

Zubří soupeří s Lukovem o titul remízového krále, a tak konečný výsledek příliš nepřekvapil. První poločas za stálého deště na velmi těžkém terénu byl naprosto vyrovnaný. Ve 20. minutě šli domácí do vedení po sporném pokutovém kopu, kdy se na sebe hostující obránci dívali, kdo že vlastně provedl nedovolený zákrok – 1:0. Poté Zubří výrazně zvýšilo aktivitu. Ve 34. minutě zahrával standardní situaci Jurajda, Krupa přetlačil domácího brankáře. Na Pavlíčka zbylo pouze dorazit míč do odkryté branky – 1:1. Po přestávce byli hosté lepším celkem, ale o výhru se sami připravili špatným řešením přečíslení a nedobrou finální přihrávkou. V 61. minutě trefil Libor Raždík břevno, kdy míči dopomohl na brankovou konstrukci lehkou tečí domácí brankář. Celou akci pěkně vypracoval Majer. V 77. minutě po pěkné kombinaci servíroval Jurajda míč Mičkalovi, ale v ten v dobré pozici váhal s přesným zakončením. V závěru hosté nezvládli dvě velmi nadějná přečíslení dvou a tří hráčů navíc oproti domácí obraně. I bez útočných tykadel Drdy a Viktora Frňky předvedlo Zubří kvalitní výkon.

Branka FC Zubří: 34. Pavlíček.

Sestava FC Zubří: Barabáš – Berka, Blaško, Tichý, Václav Frňka – Majer, Jurajda, Mičkal, Pavlíček – Libor Raždík, Krupa (75. Pavlica).

zdroj:valasskydenik.cz