MLADŠÍ PŘÍPRAVKA - Velké Karlovice - 5.10. 2013

14.10.2013 12:51

V sobotu 5.října naši nejmladší zajížděli na další ze série miniturnajů, který se tentokráte konal ve Velkých Karlovicích.A slunn dopoledne slibovalo výborné podmínky pro fotbal.

FC Zubří -1.Valašský FC 5:0 (1:0)
Proti oslabenému soupeři jsme v utkání míč drželi na svých kopačkách, kombinací se snažili prosadit, ale soupeř se houževnatě bránil a rožnovský gólman výborně likvidoval naše gólové příležitosti.Našemu tlaku však nedokázal vzdorovat celý poločas a Rádsetoulal se konečně prosadil.V druhém poločase jsme hru roztáhli ještě více do stran, přidali na běhavosti a pro soupeře jsme byli již přílišným soustem.Střelou z dálky se prosadil Zeman, po kombinaci znovu Rádsetoulal a svými odvážnými výpady i obránci Bumbala a Diviš.
2 x Rádsetoulal , Bumbala, Diviš, Zeman

FC Zubří-TJ Vigantice 11:0(5:0)
V následně hraném zápase nebylo co řešit.Od úvodu jako bychom na hřišti byli jenom my, usadili se na polovině soupeře a příliš jsme jej nešetřili.V prvním poločase se znovu střelecky zapsali Zeman, Rádsetoulal hned dvakrát a po kombinacích od lajny i Diviš a Bumbala.V druhém poločase zůstal obraz hry stále jednoznačný a branky stříleli pouze naši svěřenci.A přidali jich rovných šest.Z klanu Josefů Machů se právě ten nejmladší vysunul na hrot a mladé svěřence Vigantic trestal hned dvakrát, po tvrdé střele pod břevno znovu skóroval Diviš Karel a zkázu dokonali Rádsetoulal se Zemanem a my zvítězili vysoko 11:0.
3 x Rádsetoulal ,3 x Zeman, 2 x Diviš, 2 x Mach, 1 x Bumbala

FC Zubří - TJ Velké Karlovice-Karolinka 8:1(5:1)
V posledním utkání jsme nastoupili proti domácím a již od začátku jsme se ke svému hostiteli příliš hezky nechovali.Kombinační hrou jsme si v podstatě na hřišti dělali co chtěli a po dvou gólech Bumbaly , Rádsetoulala a jednom gólů Zemana jsme naději domácích na slušný výsledek zadupali do perfektně připraveného trávníku.Ve druhém poločase se zápas víceméně dohrával, gól dal Zeman i Rádsetoulal, ale naši pozornost zvýšila branka Matyáše Krpelíka, jehož gól byl jeho prvním vstřeleným v soutěžním utkání.Takže velká gratulace! 3 x Rádsetoulal,2 x Bumbala, 2x Zeman,1x Krpelík Nezbývá než závěrem našim nejmladším poděkovat za bojovnost, nasazení a touhu po vítězství a těšit se na další sobotu, kdy zajíždíme do Stříteže.Jen ještě připomínám, že nás také naleznete na facebooku , Fcz přípravka, kde naleznete vložené fotky a videa z našich utkání.Fotbalu zdar, tomu zuberskému zvlášť.