Naši nejmenší vyhráli s přehledem mini-turnaj ve Vidči !!

23.09.2013 15:10

V sobotu 21. září se naši nejmladší svěřěnci přijeli představit na miniturnaj okresní soutěže na hřiště nedaleké Vidče.Turnaje se dále účastnili svěřenci z TJ Vigantic a Sokolu Střítež. Los nám určil jako prvního soupeře celek Vigantic, dále Stříteže a v posledním utkání,hraných na 2 x 10 minut, jsme měli nastoupit právě proti domácím.

TJ Vigantice - FC Zubří - 0 : 8 (0:5)

Svou radost ze hry naši nejmladší předvedli ihned od úvodního pískotu a soupeře zatlačili před jeho pokutové území.Velmi záhy se prosadil Rádsetoulal,a to hned dvakrát.Vigantičtí svěřenci se víceméně snažili o brejky, ale ty spolehlivě tlumili naši stopeři Karel Diviš a Petr Bumbala.Když během prvního poločasu soupeře dorazil Tomáš Zeman hattrickem,bylo všem jasno, kdo utkání opanuje. Ve druhém poločase dostali příležitost i střídající hráči, sestava se obměňovala, ale obraz hry zůstal stejný a případné brejky soupeře jistil gólman Adam Koleček svými výběhy..A tak po přidaných třech brankách ve druhém poločasu jsme zvítězili 0: 8.
Branky: Zeman Tomáš 4, Rádsetoulal Adam 3, Bumbala Petr 1

Sokol Střítež - FC Zubří - 0 : 9 (0:4)

Již při rozcvičování soupeř ze Stříteže vypadal velmi dobře fyzicky připraven a zvláště jejich gólman budil respekt.A prvotní minuty tyto úvahy potvrdily. Hráče Stříteže, stejně jako Vigantic, jsme přikovali před jeho bránu, ale soupeř velmi obětavě skákal do střel a s velkým odhodláním se snažil odolat našemu tlaku.Nakonec se ale i přesto prosadil Rádsetoulal a nabuzen svým gólovým úspěchem soupeře nešetřil a do konce poločasu přidal ještě další tři branky. Ve druhém poločasu,uklidněni jednoznačným vedením jsme hru opanovali a dostávali se do mnoha gólových příležitostí, z nichž jsme dalších pět využili. Za zmínku stojí i střely Josefa Macha a Matyáše Krpelíka, které však, ke smůle, v síti neskončily , a také fakt,že do hry naskočil i náš nejmenší čtyřletý svěřenec Ondřej Diviš.
Branky: Zeman Tomáš 4,Rádsetoulal Adam 4, Bumbala Petr 1

TJ Vidče - FC Zubří - 0 : 7 (0:3)

Skrápěni deštěm jsme nastoupili do našeho posledního utkání.A na hřišti se začaly dít věci.Již od úvodu zápasu jsme hru ovládli,soupeře ve všech herních činnostech převyšovali, ale ne a ne dát gól.Na pozici útočníků začali rotovat snad všichni hráči, ale tisíci procentní brankové příležitosti ne a ne proměnit.Soupeř se zmohl pouze na odkopy od brány, ale stav 0:0 nadále trval.A když zoufalost přihlížejících rodičů a trenéra dosahovala vrcholu nad spálenými šancemi, tak v závěru prvního poločasu udeřil Rádsetoulal. A to hned dvakrát. Těsně před hvizdem se ještě překrásným sólem , kdy si z hráčů soupeře udělal slalomové tyče, prosadil Karel Diviš a poločasové skóre již vyznívalo jednoznačně v náš prospěch.Ve druhém poločase jsme i gólmana Kolečka pustili do hry a již v poklidu utkání řídili. A to především prostřednictvím kapitána Tomáše Zemana, který navíc přidal i čyři branky.
Branky: Zeman Tomáš 4, Rádsetoula Adam 2, Diviš Karel 1

Všem hráčům bych chtěl vyjádřit velkou poklonu , že i v sychravém sobotním dopoledni, podali výborný výkon a vyslovit velké díky za jejich přístup.
Příští sobotu 28.9. zajíždíme na miniturnaj do Rožnova, kde se střetneme s týmem domácích, Vidče a Dolní Bečvy.