NEDAŠOV - FC ZUBŘÍ - 4:1 (1:0)

07.09.2015 08:12

Fotbalisté Zubří vyhovují Nedašovu, Podlesí a vedení KFS Zlín a dvě venkovní utkání 5. a 6. kola hrají na půdě zmíněných soupeřů. Dlouhý výjezd do Nedašova jim totálně nevyšel a mají za týden v Podlesí co napravovat. V utkání bylo uděleno 10 žlutých karet v poměru 4:6.
„Jedeme tady hodinu dvacet a nic. Nekompletní sestava, v pátek nikdy nevíte, kdo vám přijde. Není ani moc co hodnotit. Podali jsme katastrofální výkon a domácí vyhráli zaslouženě. Nám svitla naděje po brance Radka Bortla na 2:1, ale co dnes vyráběla naše obrana, to jsem dlouho neviděl. Dělala chybu za chybou. Ani nadvakrát jsme nebyli schopni odkopávat míče, měli jsme ho pod nohou a nebyli jsme schopni to zahrát. Domácím jsme branky darovali. Za týden se jedeme rehabilitovat do Podlesí. To nebude tak dlouhá cesta a snad tam předvedeme lepší výkon. Je to zase pátek. My jsme soupeřům a svazu vyhověli, jsem zvědavý, zda to bude i naopak, až to budeme potřebovat my,“ nebyl spokojený po vysoké porážce Zubří jeho trenér Martin Nerád.

Sestava Zubří: Jurka – Majer, Bortl, Škrobák, Frňka – Krupa, Libor Raždík, Mičkal, Pavlíček – Drda, Vokáč. (Střídal: Vašut)


Autor: Martin Němec (www.valasskyfotbal.cz)