NEDAŠOV - FC ZUBŘÍ - 4:1 (2:0)

27.08.2013 18:52

Po chybě Rady inkasovali hosté prakticky hned po rozehrávce. Ale to jim nezabránilo hrát s domácím Nedašovem vyrovnanou partii až po závěrečný vabank. I když od sedmnácté minuty prohrávalo Zubří po rohu 2:0 a od 33. minuty bylo oslabeno po nedisciplinovaném chování Tichého, rozehrálo ve druhém poločase partii hodnou dosud neporaženého celku. Hru hodně oživil střídající Krupa. V 65. minutě snížil Drda na 2:1, V 70. minutě tentýž hráč trefil břevno domácí branky. Míč poté skočil na lajnu a mimo branku. V 78. minutě trefil v jasné šanci Pavlíček z pěti metrů pouze tyč domácí branky. Zubří zcela otevřelo hru a v závěru inkasovalo v 88. minutě ze situace na hraně ofsajdu a v poslední minutě zápasu z nařízeného pokutového kopu na konečných 4:1.

BRANKA: 65. Drda.

ZUBŘÍ: Barabáš – Roman, Tichý, Berka, Jurajda – Pavlíček, Drda, Frňka, Pavlica – Rada (46. Krupa), Jasoněk.