NEDAŠOV - FC ZUBŘÍ

26.09.2012 10:58

Krutou porážkou skončil pro Zubří zápas v Nedašově. Územní převahu utnuly hrubé chyby hostí. Ve 20. minutě zapas po přímém kopu z pětatřiceti metrů Barabáš – 1:0. V 30. minutě šli domácí dokonce po vyloučení hráče do desíti. Druhá žlutá karta byla udělena po úmyslné hře rukou. Převaha o jednoho muže se projevila pouze spálenými šancemi Krupy, Jasoňka a Pavlíčka. A tak ve 45. minutě vytěžili domácí z minima i druhou branku, když po dalším trestném kopu se Barabáš marně natahoval do šibenice své branky. Po přestávce hosté zápas nezabalili. Avšak chyba Jana Pavlici znamenala v 55. minutě úplný konec nadějí – 3:0. Jan Pavlica sice tečovanou střelou v 65. minutě vstřelil čestnou branku, ale po několika neúspěšných závarech před domácí brankou chyboval Pavlíček a v 75. minutě bylo definitivně vymalováno – 4:1. Hosty porazil čtyřmi brankami Alois Fojtík.

zdroj: valassky.denik.cz